Ronin – 18.06.2017 at 22:56 вопросы-то простые: анна киевская или российская? …

Comment on Очень много в наши дни удивительной херни – AB ABSURDO. by Olja.

Ronin – 18.06.2017 at 22:56
вопросы-то простые: анна киевская или российская? потому, что если киевская – то и десятиградие не существовало
женой французского кораля стала княжка киевской руси. даже очень, что украинка.

KOLYA – 19.06.2017 at 09:10
Путин прав – Анна была РУССКОЙ княжной.

К сожалению, этот сайт теперь того же уровня, что и известный нам, но канувший в лету с “болельчиками” и извинениями “за любезно предоставленные неудобства”(((
Национальности тогда еще не было!
Какая национальность в 9 веке (Рюрик)? Понятие “национальность” начало формироваться только в 19 веке. Тысяча лет разницы!
До этого была только этническая и религиозная принадлежность.

Olja Also Commented

Очень много в наши дни удивительной херни – AB ABSURDO.
Немножко сарказма к вырванной из контекста фразы що розглядає сучасні нації як штучно створювані «уявлені спільноти». “По ходу оно скоро лопнет”: Семенченко “застукали” в элитном ресторане
Полный текст читайте здесь: https://styler.rbc.ua/rus/zhizn/semenchenko-zastukali-elitnom-restorane-1497871743.html


Очень много в наши дни удивительной херни – AB ABSURDO.
Учитывая индивидуальные особенности восприятия и мышления, предлагаю ознакомиться с хотя бы с базовыми понятиями. Не позорьтесь! https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F
Вот цитаты из Вики:
«Нації розвинулися впродовж останніх майже двох століть із народів, що утворились протягом кільканадцяти попередніх століть. Народ — це давній витвір не лише історичного, а й природного процесу, вихідними моментами котрого були розпорошені племена, поріднені кров’ю, тобто спільним походженням. Територія, як спільна батьківщина, обєднувала народи. Історія моделювала їхню свідомість власної самобутності. Модерна нація — витвір цієї національної свідомості та волі до незалежного існування»

Поняття нації (нім. Volk), як важливої ідеї з’явилося у XVIII столітті в роботах німецького філософа Йогана Готфріда Гердера, який доклав зусиль до формування поняття національної держави. В цей час тривала промислова революція, що дала початок індустріальному суспільству. Ці зміни спричинили до росту національної самосвідомості в Європі

Ернест Ґеллнер («Нації і націоналізм», 1983) вважав, що нація є результатом потреби сучасного суспільства в культурній гомогенності, обумовленій розвитком індустріального виробництва. Становлення нації безпосередньо зв’язане з поширенням загальної освіти і засобів масової інформації. Нації, за Ґеллнером, — цілеспрямовано створювані спільноти. Провідна роль у цьому процесі належить інтелектуальній версті суспільства.

До розуміння нації, Ґеллнером багато в чому близька позиція Бенедикта Андерсона («Уявлені спільноти», 1991), що розглядає сучасні нації як штучно створювані «уявлені спільноти». В основі цього процесу, за Андерсоном, лежить феномен «друкарського капіталізму» із властивими йому газетами і романами, що зображують націю як соціокультурну спільність (порівн. з аналогічними ідеями Мак-Люена). На його думку першими націями стали латиноамериканські, що сформувались в ході боротьби проти іспанської корони, а за ними з невеликим відривом слідували США і потім Франція.

Разом з тим Сміт («Походження націй», 1989), навпаки, підкреслює, що сучасні нації органічно зв’язані з доіндустріальними спільнотами, що позначаються ним як етнії. За Смітом, уся їх розмаїтість може бути зведена до двох типів: аристократичного і народного. Нації, що виникають на базі першого типу етній, створюються шляхом бюрократичної інкорпорації нижчих соціальних груп у рамках однієї держави. Провідну роль у формуванні нації з народних етній грає інтелігенція, що бореться за збереження етнічних традицій.


Очень много в наши дни удивительной херни – AB ABSURDO.
Ronin – 08.06.2017 at 20:33

мое отношение к олуа зависит от ее отношения ко мне.

Договорились! Я вас, ронин, больше не читаю, не комментирую и т.д. Вы меня – тоже. Я сама – по себе, вы сами по -себе. Замечательно!


Recent Comments by Olja

Новости со своего региона.
Новости от сайта "для грамотных": Вторую неделю юзеры сайта пытаются освоить функцию "вставить цитату".

Админ, спасибо! Опустил нас ниже плинтуса…


Новости со своего региона.
KOLYA – 24.09.2017 at 18:40

Поразительное знание харковчанами фармацевтики и хим. препаратов наводит на определенные мысли.

– Харьков же является такой себе "студенческой столицей". У меня на технологическом факультете   "физическая химия полимеров" – был один из любимейших предметов. 


Анекдоты
Сравни Неллю с этим голливудским актером Морганом Фрименом

Т.е. образно говоря, Нелля в белом платье, на белом коне и в короне принцессы напала на этого Моргана! Бедненький! Как страшно!))))))))))))


Анекдоты
– Нелля, в белом платье, на белом коне и в детской короне принцессы – имеет статус террористки,несущей угрозу демократии и всему миру. )))

 


Анекдоты
http://slavgorod.com.ua/News/Article/19677


Автор: Deaf Blog Forum

Deaf Blog Forum